Bejelentés



Fodor András Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája
Minden ember annyit ér, amennyit tud. /Gárdonyi Géza/

MENÜ











1. osztály

  1. Ambrus Petra
  2. Bene Richárd Roland
  3. Blaser Markus Boldizsár
  4. Bonnyai Barnabás Máté
  5. György Nimród László
  6. Hegyi Rajmond
  7. Juhász Attila
  8. Káldi Kristóf István
  9. Kristinus Anna
  10. Körösi Bence Olivér
  11. Mráv Barnabás
  12. Nagy Nóra
  13. Pévecz Kevin
  14. Rigó Dominik
  15. Sándor Kristóf
  16. Valkó Zalán Sebestyén


2. osztály

  1. Bálint Gergő
  2. Debity Kitti
  3. Farkas Izabella
  4. Farkas Ricardó Martin
  5. Kóthay Katica Bogárka
  6. Selyem Adrián Rómeó
  7. Vajdics Levente István



3. osztály

  1. Bálint Barnabás
  2. Bartha Boglárka
  3. Bíró Levente
  4. Budai Korina
  5. Csonka Ádám
  6. Fritz Márton
  7. Hampel Odett
  8. Jáger Viktória
  9. Kiss Mátyás
  10. Koncsag Dorottya
  11. Lakos Vivien
  12. Szabó bence
  13. Szabó Lili Karolina
  14. Takács Klaudia
  15. Taudt Noah Gabriel
  16. Táncsics Balázs
  17. Torma Tamás Zsolt
  18. Tuli Dániel


4. osztály

  1. Borsos Szabolcs
  2. Czakó Barnabás Szilárd
  3. Farkas Krisztián
  4. Iváncsics Dávid
  5. Jámbor Alex
  6. Kelemen József
  7. Kelemen Szabolcs Gergő
  8. Molnár Kristóf
  9. Pozsák Martin Iván
  10. Sárközi Zsaklin Luca
  11. Takács Anna
  12. Zrínyi Roland
  13. Horváth Judit Dzsesszika



5.osztály

  1. Balogh Márk Vilmos
  2. Böjtös Mercédesz Mária
  3. Buchenauer Zsanett
  4. Dudás Marcell
  5. Jáger Alexandra
  6. Koncsag Laura Vivien
  7. Kóthay Gábor Áron
  8. Laczó Vivien
  9. Májer Dániel
  10. Szűcs Henriett
  11. Szücs Márk
  12. Takács Szabolcs Tamás
  13. Táncsics Tamás
  14. Tilk Zoltán



6. osztály

  1. Bartha Márton
  2. Bálint Tamás
  3. Dévai Benjamin
  4. Farkas Szebasztián
  5. Fritz Ágnes
  6. Gyurka Regina
  7. Horváth Vivien Barbara
  8. Kőszegvári Tímea
  9. Molnár Máté
  10. Németh Nóra
  11. Szabó Péter
  12. Szűcs Ferenc István
  13. Varga Viktor
  14. Vas Daniella Regina
  15. Zájer Máté
  16. Zrínyi Attila Ádám



7. osztály

  1. Berdár Flórián
  2. Csonka Dániel
  3. Farkas Annamária
  4. Farkas Dániel
  5. Holczmann Írisz
  6. István Ervin
  7. Kovács alexandra
  8. Lakos Krisztián
  9. Szűcs Krisztián László
  10. Vass Fruzsina
  11. Vivert Márk


8. osztály

  1. Ballér Rebeka
  2. Bakos Dániel
  3. Hám Vivien
  4. Jámbor Klaudia
  5. Kauer Réka
  6. Kelemen Adrien
  7. Kelemen Dániel
  8. Subicz Márk
  9. Tilk Fanni


 

 

 

 









 












Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!